Bitcoin

Przemysł Wykonuje wciąż pewny siebie Bitcoin może osiągnąć 100 tys. dolarów w 2021 r.

W związku z tym, że ceny Bitcoinów wciąż poprawiają się w stosunku do swoich rekordowych rekordowych poziomów, analitycy i kierownictwo branżowe spoglądają na resztę roku, a niektórzy uważają, że sześć liczb jest nadal możliwych.

Ceny Bitcoinów są obecnie w obrocie nieco ponad 20% w dół od ich wszechobecnego haju z zeszłego tygodnia 42.000 dolarów. Rzeczy wyglądały na powrót do normy we wtorek, 12 stycznia, ale umieszczony „niższy haj“ wskazuje na dalszy spadek cen i korekta nie jest jeszcze zakończona.

Według współzałożyciela 10T Holdings, Dana Tapiero, Bitcoin Pro jest nadal na dobrej drodze do osiągnięcia 100 000 dolarów do trzeciego kwartału 2021 roku. Wziął to z modelu stock-to-flow, który do tej pory nie był wystarczająco dokładny w przewidywaniu cen.

W czasie gdy pisaliśmy, Bitcoin handlował na 33.000 dolarów, co oznacza spadek o 6% w ciągu ostatnich 24 godzin. Wczoraj zarządzał tylko śróddzienny haj w wysokości 36.500 dolarów przed wznowieniem sprzedaży.

Bitcoin jest w trakcie tworzenia swojej piątej czerwonej świecy dziennie z rzędu, co nie miało miejsca od czerwca 2020 roku, gdy ceny spadły z 10.200 dolarów do 8.800 dolarów według Tradingview.com.

Bitcoin może trafić 100 tys. dolarów w III kwartale.

Patrząc na wykres @100 bilionów USD #bitcoin. Na razie kudos.

Tak 100k bardzo możliwe do Q321, ale potem SIDEWAYS do 2024!

Co Bitcoiners będą robić przez 3,5 roku jak mkt zawiśnie około 2-3 trylionów mkt wartości? #Btc staje się stabilne nieskazitelne zabezpieczenie jak DAE buduje się wokół niego.

Sześciocyfrowa prognoza jest odzwierciedleniem tego, co powiedzieli strategowie JP Morgan, proponując cenę 146 tys. dolarów w dłuższej perspektywie. Inwestor makro skomentował, że gdy cykl ten osiągnie swój szczyt, będą prawie cztery lata bocznej akcji na rynkach Bitcoinów, aż do momentu, gdy rozpocznie się kolejny, około 2024 roku.

Zwolennik modelu S2F, „PlanB“, również niedawno tweetował, że gra „jak w zegarku“ z przewidywaną ceną około 28.650 dolarów i rzeczywistą ceną o 16% wyższą.

Model Stock-to-Flow jest nadal na dobrej drodze… jak w zegarku

– PlanB (@100 bilionów USD) 12 stycznia 2021 r.

W chwili obecnej ceny są powyżej tego, co to, i kilka innych modeli, przewiduje, że zmieniły się nieco parabolicznie w ciągu mniej więcej ostatniego miesiąca. Prowadzi to zawsze do korekty o pewną wielkość, ponieważ rzeczy wracają do środka zakresu na tych wykresach.

Analitycy techniczni zaobserwowali wcześniejsze cofnięcia w przedziale 30-40%, które mogły spowodować spadek cen nawet do 25 tys. dolarów w tym okresie ochłodzenia.

Wskaźnik strachu i chciwości ochładza

Szereg wskaźników, takich jak RSI, migały sygnały ostrzegawcze, że dany składnik aktywów został wykupiony, więc korekta nie była zaskoczeniem.

Indeks Strachu i Chciwości Bitcoinów, który mierzy emocje i uczucia z różnych źródeł, również ochłonął od ponad 90, „skrajnej chciwości“, do końca lat 70. ubiegłego wieku, choć nie jest jeszcze blisko poziomu strachu.

W czasie pisania większość aktywów kryptograficznych znajdowała się ponownie na czerwonym tle poprzedniego niższego wyżu na wykresach, więc ból może się jeszcze nie skończyć, ponieważ zyski są rozliczane z tabeli w ramach przygotowań do kolejnego etapu w górę.